• ANNA SPA MASAJ SALONU
    • Karşıyaka Anna Spa Masaj Salonu
    • Karşıyaka Girne ANNA SPA Masaj Salonu
    • Karşıyaka Girne Bulvarı Eski Lunapark Kavşağı
  HEMEN ARA   05352550234
Site Haritası

Masajın Faydaları


Masaj ve Masaj Yaptırmanın Faydaları;

05353276075

Klasik masajlar, genel anlamda sert vuruşlar, dairesel hareketler ve ovma gibi anlamlara genel masaj türüdür. Klasik masaj, tansiyonu düzenleme ve kas ağrılarını giderme konusunda birebirdir. Sadece bununla kalmayan klasik masaj adı altında uygulanacak olan işlemlerde kan dolaşımının hızlanması ve vücuda rahatlama hissinin gelmesi de sağlanmaktadır.

Klasik masaj sonucunda elde edilen olumlu veriler arasında hücrelerin yenilenmesi de gelmektedir. Stres ve yorgunluk sorunu çok olan kişiler bu öncelikli olarak bu masaj türünü tercih etmelidirler. Bu masaj yöntemi ile kişi gündelik hayatına daha aktif ve pozitif bir şekilde başlayabileceği gibi kendini daha iyi hissedebilecektir. Genel anlamda bu masaj türünü uygulayan kişiler, uygulamayanlara oranla iş hayatında daha başarılı olduklarını da söylemek doğru olacaktır. Ferah bir ortamda ve ruhu dinlendirici bir müzik eşliğinde yapılacak olan klasik masajın tadı damağınızda kalacak ve her zaman bu masaj türünü isteyerek tercih edeceksiniz.

  ANNA MASAJ SALONU GİRNE KARŞIYAKA

Masajın beş ana tekniğinin, bütün vücuda belirli bir düzen ve sıralama içerisinde uygulandığı klasik masaj yöntemi, özellikle sırt ve omuz bölgesine yoğunlaşmaktadır.

Masaj yağları eşliğinde cildin ölü dokusundan arındırılması ile başlayan klasik masaj uygulamasında vücuda aşırı baskı uygulamadan rahatlatmaya odaklanılır. Masaj yöntemleri, belli sıralamalar içerisinde uygulanarak, kas spazmlarının ve ödemin dağıtılmasına odaklanılır. Tıbbi masaj uygulamalarına esin kaynağı olan klasik masaj Çin kültüründe üç bin yıldır devam etmektedir.

Tüm masaj türlerinde olduğu gibi sıcak bir duşla kaslar ısınarak masaja hazırlanır.
Masaj masasına yüzüstü yatış anından itibaren masözler genel bir uygulama ile sırtınıza tercih edeceğiniz kokuya sahip masaj yağını sürerek vücudunuzu masaja hazırlar.
Profesyonelliğin farkı ise bu noktadan itibaren devreye girmektedir. Masaj teknikleri konusunda en önemli unsur uygulamayı yapacak profesyonelin teknik el becerileridir.

Doğru sıralama, doğru basınç ve doğru açılar yakalanarak kaslarınızın rahatlaması sağlanır. Doğru sıralamanın sırrı ise yumuşak ve sert uygulamalar arasında geçişlerle, kan dolaşımını en verimli şekilde tetiklemektir.

Tansiyon ve kan dolaşımının düzenlenmesi üzerinde özel bir etkiye sahip olan klasik masaj, İsveç masajı olarak da bilinmekte ve uygulanmaktadır. Özellikle masa başı işlerde çalışanlar ve sporcular tarafından büyük ilgi görmekte olan bu masaj tekniği günün yorgunluğunu gidermekte ve kişiye daha dinç hissettirmektedir.

Masaj yalnızca fiziksel olarak değil, zihinsel olarak da bir rahatlama sağlamaktadır. Bu nedenle çağımızın hastalığı olarak bilinen stres için ideal bir çözüm yöntemi olarak birçok kişi klasik masaj uygulamalarını tercih etmektedir. Kan dolaşımının düzenlenmesi ilerleyen yaşlarda görülebilecek kalp ve damar rahatsızlıklarına karşı ideal bir önlemdir.

Özellikle kış aylarında ve mevsim geçişi dönemlerinde görülebilen soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara karşı adeta bir aşı niteliğindeki masaj uygulamaları, vücutta kan dolaşımının ve sinir sisteminin tetiklenmesi sayesinde, görünmez bir kalkan oluşturarak vücut direncini yükseltmektedir.

Bölgesel masajlar; genel anlamda tedavi edici bir özelliğe sahip olan masajlardır. Rahatsızlık tespiti yapıldıktan sonra doktor kontrolü sırasında ve alınan tavsiyeler doğrultusunda belirlenen bir programa göre bölgesel masaj işlemi gerçekleşmektedir. Eklem ağrıları gibi konularda bölgesel masaj son derece faydalı bir yöntem olmaktadır.


ANNA SPA MASAJ SALONU KARŞIYAKA İZMİR

Adres
Eski Lunapark Kavşağı 6022 Sokak No:5/A
Karşıyaka Girne Caddesi İZMİR

Masöz Anna Masaj Spa 
Randevu Telefonu;

05352550234

Anna Masaj Salonu Fiyatları Karşıyaka


* Masaj paketi:  TL.

Salonumuz Pazar Günleri Açıktır..

Google ile Adrese Git>>
KARŞIYAKA GİRNE MASAJ SALONU

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret190286
Hava Durumu